Ośrodek

„Jeśli uważasz, że jesteś za mały, by coś zmienić to spróbuj zasnąć z komarem, który lata nad uchem”

Parafrazując słowa pewnego mądrego człowieka, chcemy tym samym zachęcić i zapewnić, że zawsze jest czas, miejsce i zawsze masz możliwość coś w swoim życiu zmienić. A jak powszechnie wiadomo – w życiu nic nie jest tak pewne, jak zmiany właśnie.

 

Ośrodek Rozwoju Osobistego to miejsce, w którym osoby dorosłe uzyskają kompleksową i rzetelną pomoc i wsparcie w trudnych sytuacjach życiowych. Spotkania z naszymi specjalistami  pomogą w lepszym zrozumieniu doświadczanych emocji oraz umożliwią wypracowanie konstruktywnych sposobów radzenia sobie z trudnościami.

Przystań powstała również z myślą o stworzeniu przestrzeni do wspólnej pracy specjalistów –  zapraszamy psychologów, psychoterapeutów, terapeutów, logopedów, pedagogów, coachów, trenerów, doradców, mediatorów, seksuologów do rozwijania działalności i goszczenia klientów w przyjaznym środowisku w otoczeniu wyjątkowego designu.

Cel działalności Przystani i nasza misja to możliwość otrzymywania w jednym miejscu pomocy terapeutycznej, jak również zadbanie o swój rozwój osobisty, zdobycie wiedzy z obszaru psychologii.

Goście mają do dyspozycji cztery gustownie urządzone i przytulne gabinety, dużą salę szkoleniowo-warsztatową, klimatyczną poczekalnię z dostępem do dobrej kawy parzonej z ekspresu, herbaty i wody.

Lokalizacja Ośrodka to otoczenie uroczych, zabytkowych i pełnych klimatu kamienic w samym sercu Jeżyc przy ulicy Słowackiego 34/3, w idealnej odległości od komunikacji miejskiej. Przystań mieści się w przepięknej kamienicy, a wnętrze doskonale wpisuje się w otoczenie, atmosferę i stwarza warunki do komfortowej pracy.  

Założycielem i opiekunem Przystani jest Ewa Gordziej-Niewczyk.