Anna Lickiewicz

Jestem psychologiem, socjologiem i psychoterapeutką systemową.

Ukończyłam psychologię ze specjalnością psychologia kliniczna na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu oraz Socjologię na Uniwersytecie Szczecińskim. Jestem członkiem Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej, gdzie ukończyłam kurs z zakresu psychoterapii systemowej indywidualnej, par, rodzinnej i grupowej. Obecnie jestem w trakcie procesu certyfikacji. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Nieustannie podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach, treningach, konferencjach. Ukończyłam m.in. kurs coachingu, certyfikowane szkolenie „Terapii akceptacji i zaangażowania”  ACT, szkolenie na temat pracy terapeutycznej z dzieckiem i rodziną w sytuacji około rozwodowej . Odbyłam staż kliniczny w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. Oskara Bielawskiego w Kościanie.

Jestem absolwentką studiów podyplomowych z zakresu surdopedagogiki i terapii pedagogicznej. Posługuje się językiem migowym.

Pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Osobami potrzebującymi wsparcia w różnych obszarach swojego życia, oraz tymi, którzy chcą się rozwijać, zrozumieć ukryte motywy swych działań i realizować swoje pragnienia.