Nicola Wrębiak

Jestem psychologiem oraz Certyfikowanym Trenerem Umiejętności Społecznych TUS SST. Ukończyłam Psychologię o specjalności Klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu.

Oferuję konsultacje, pomoc psychologiczną oraz wsparcie w radzeniu sobie z emocjami oraz trudnościami w relacjach. Szczególnie bliska jest mi praca z nieśmiałością, lękiem oraz niskim poczuciem własnej wartości.

W swojej pracy kieruję się krytycznym myśleniem oraz indywidualnym podejściem do każdej sytuacji, zdaję sobie sprawę, że po każdej stronie stoi człowiek, ze swoimi motywacjami i wartościami. Współpracę z klientem opieram na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Swoją praktykę zawodową koncentruje na profilaktyce i psychoedukacji. Prowadzę warsztaty psychoedukacyjne dla dzieci i młodzieży; tematyka warsztatów to m.in. radzenie sobie ze stresem, poczucie własnej wartości i skuteczności, sztuka autoprezentacji, skuteczna komunikacja, efektywna nauka, profilaktyka uzależnień. Prowadzę także spotkania edukacyjne w ramach Projektu „Wielkopolska Onkologia Dziecięca – Wielkopolski Program Profilaktyczny w zakresie onkologii dziecięcej”.

Nieustannie poszerzam swoją wiedzę poprzez liczne szkolenia i warsztaty m.in.: „Praktyk Metody Kids Skills oraz Jestem z Ciebie dumny”, „Praca z osobami zgłaszającymi myśli samobójcze”.

Jestem tutaj z pasji i zaangażowania zdrowiem psychicznym oraz fascynacją ludzkiej psychiki. Jeżeli czujesz, że potrzebujesz wsparcia, zapraszam na spotkanie.